Zakończenie I Letniej Akademii Modelowania Hydraulicznego
24 lipca 2024

Uroczystym wręczeniem certyfikatów zakończyła się I Letnia Akademia Modelowania Hydraulicznego, organizowana przez Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Bydgoskiej we współpracy z Miejskimi Wodociągami i Kanalizacją w Bydgoszczy i firmą DHI Polska sp. z o.o.

W uroczystości, która odbyła się w piątek, 19. lipca br., udział wzięli: Dziekan Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska – dr hab. inż. Maciej Dutkiewicz, prof. PBŚ, prezes Miejskich Wodociągów i Kanalizacji w Bydgoszczy – mgr inż. Stanisław Drzewiecki, pracownicy MWiK: Paulina Dzimińska i Piotr Olszewski oraz przedstawiciel firmy DHI Polska sp. z o.o. – wykładowcy Akademii oraz 18 uczestników: pracownicy MWiK oraz studenci inżynierii środowiska PBŚ.

W ramach Akademii Modelowania Hydraulicznego odbyło się 10 spotkań, podczas których uczestnicy zgłębiali tematykę projektowania sieci wodociągowych i kanalizacyjnych przy użyciu innowacyjnego oprogramowania dostarczanego przez firmę DHI Polska sp. z o.o.

Dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie, a organizatorom za owocną współpracę.