Architekci z kolejnymi nagrodami
01 lipca 2024

Kolejne zwycięstwo na koncie architektów.

Członkowie SKN Architektury i urbanistyki Grupa B otrzymali nagrodę Rektora za wyniki w działalności pozadydaktycznej.

Studenci mogą się pochwalić wieloma kreatywnymi inicjatywami, projektami, wystawami.

Jako młodzi przyszli architekci mają w sobie olbrzymią ciekawość poznawania tego, co nowe. Gratulacje otrzymali:

Panie

Sandra Dymacz, Zuzanna Gostomczyk, Aleksandra Pęczek, Julia Recka, Joanna Petrykowska, Anita Kaźmierczak, Anna Wróblewska, Michalina Muchowska,

oraz Panowie

Artur Górski, Gustaw Dąbrowski, Dominik Kociszewski.

To 12 studentów, dla których architektura jest jak ciekawa książka pełna zagadek, tajemnic, poszukiwań i odkryć.

Do największych sukcesów zaliczyć możemy:
- działania w ramach Festiwalu Architektury -2024,

- realizację projektu instalacji artystycznej – czysta woda,

- warsztaty dla studentów kierunku architektura – woda – współczesne zagrożenia,

- tworzenie wystawy modeli przestrzennych „architektura świata”,

- doniesienia artystyczne – wystawa projektów w ramach Internazionale D’ Arte contemporanea „spazio e  Luci Nelle arti, Villa Farsetti” – Santa Maria di Sala. 17 maja – 2 czerwca 2024.

Moim podopiecznym składam gratulacje oraz życzę kolejnych ambitnych wyzwań oraz przyjemności w realizacji projektów. Dalszego poznawania i doświadczenia architektury.

Opiekun koła: Łukasz Lewandowski