Wyróżnienie dla WBAiIŚ
24 czerwca 2022

Znamy wyniki konkursu architektoniczno-inżynierskiego DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓRKOWEGO I PREFABRYKACJI BETONOWEJ.

Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska zdobył wyróżnienie za projekt AKADEMICKIE CENTRUM MARZEŃ.

Zespół Politechniki Bydgoskiej składał się z :
Opiekunów:

• dr inż. Arch. Alina Lipowicz-Budzyńska (architektura)
  • mgr inż. Daria Jasińska  (konstrukcja)

Studentek architektury :

• inż. Arch. Zuzanna Musialik
  • inż. Arch. Amelia Kraśnicka

Studentek budownictwa (konstrukcja)

• Martyna Nowaczewska
  • Katarzyna Ciabach

Tegorocznym zadaniem konkursowym był „Projekt koncepcyjny architektoniczno-inżynierski współczesnego akademika marzeń w wybranej lokalizacji”, uwzględniający zastosowanie dwóch podstawowych technologii: prefabrykacji betonowej oraz autoklawizowanego betonu komórkowego (ABK). Organizatorami Konkursu są: miesięcznik Builder oraz Stowarzyszenie Producentów Betonów. Fundatorem nagród w Konkursie „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ” jest Stowarzyszenie Producentów Betonów.

Gratulacje!