Wizyta studyjna na budowie trasy S-5
04 czerwca 2022

Nie zwalniamy tempa w rozwijaniu zainteresowań zawodowych naszych studentów i również w tym tygodniu odbyli oni wizytę studyjną na budowie.

W miniony wtorek (31.05) studenci I roku Budownictwa  wraz z opiekunem mgr inż. Darią Jasińską wzięli udział  w wizycie studyjnej na budowie drogi ekspresowej S-5 odcinek Dworzysko-Aleksandrowo. Droga ekspresowa S-5 to jedna z największych inwestycji realizowanych w kraju.

Studenci mieli okazję obejrzeć obiekty mostowe , magazyn soli , przepust dla zwierząt jak i oczywiście samą drogę ekspresową.  Wyjazd zorganizowany został w obecności inżyniera kontraktu firmy AECOM Polska.  Do świata budownictwa drogowego zabrał studentów  inżynier kontraktu Pan Mariusz Kubiczek.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym ze strony  inżyniera kontraktu i wykonawców, a w szczególności Pani Kamili Pietrzak za zorganizowanie wyjazdu.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Oddział w Bydgoszczy

AECOM Polska Sp. z o.o.