UTP na Dzień Ziemi
14 stycznia 2020

Międzynarodowy Dzień Ziemi obchodzony jest od 1970 roku.

Jego celem jest promowanie ochrony środowiska i podnoszenie świadomości ekologicznej. W tym roku świętujemy po raz 50-ty! To doskonała okazja, aby zainteresować problemami środowiska naturalnego jeszcze więcej osób włączając się w jubileuszowe obchody.
Dlatego Architektura wnętrz (kierunek WBAiIŚ) Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego ogłasza konkurs, którego tematem przewodnim jest hasło: „DRZEWO = ŻYCIE”.
Na konkurs można dostarczać prace projektowe oraz plastyczne w następujących kategoriach:
projekty architektoniczne, architektoniczno-wnętrzarskie, wzornicze, architektoniczno-krajobrazowe oraz malarstwa, rysunku, ilustracji, fotografii, plakatu. Prace konkursowe powinny być wykonane na płaszczyźnie w formacie maksymalnym B2 (500x700 mm). Mogą być wykonane samodzielnie jak i zespołowo.

Konkurs skierowany jest do:

1. Studentów czterech kierunków studiów UTP: architektury, architektury wnętrz, wzornictwa i architektury krajobrazu.
Terminy:
Nadsyłanie prac w terminie do 29 lutego 2020 r.
Ogłoszenie wyników do 15 marca 2020 r.

2. Uczniów bydgoskich szkół średnich oraz uczniów liceów plastycznych województwa kujawsko-pomorskiego.
Terminy:
Nadsyłanie prac do 29 lutego 2020 r.
Ogłoszenie wyników do 31 marca 2020 r.

Regulamin konkursu można znaleźć pod linkiem.
Dodatkowych informacji organizatorzy konkursu udzielają telefonicznie pod numerem 606 333 137 oraz na adres e-mail: edward@salinski.net.

.