PRZEDŁUŻAMY TERMIN !!!
17 kwietnia 2024

📸 Mamy świetne wieści dla tych, którzy nie zdążyli jeszcze zgłosić swoich prac na nasz konkurs fotograficzny!

Z przyjemnością informujemy, że termin składania prac został PRZEDŁUŻONY! 🎉

Teraz macie czas do 23 kwietnia! To doskonała okazja, aby dopracować swoje zdjęcia i wziąć udział w rywalizacji o atrakcyjne nagrody!

Nie przegapcie szansy na pokazanie swojego talentu i podzielenie się swoją pasją z innymi. Czekamy na Wasze niezwykłe i inspirujące prace! 🌟

Tematyka: architektura nad Brdą.

Nagrody rzeczowe czekają 🎁😁.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich studentów Politechniki Bydgoskiej, a także uczniów szkół średnich. Na konkurs można nadsyłać cykle do 5 prac fotograficznych, wykonane dowolnym sprzętem, z krótkim komentarzem dotyczącym przedstawionych budynków: co to jest i gdzie się znajduje.

Termin nadsyłania prac to 23 kwietnia 2024 roku na adres: konkursarchitektura@pbs.edu.pl.

Nagrodzone fotografie zostaną pokazane na wystawie towarzyszącej Festiwalowi Architektury, który odbędzie się 10 maja w Młynach Rothera w Bydgoszczy, przy ul. Mennica 10. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe oraz możliwość uczestnictwa w warsztatach fotograficznych.