Program Ambasadorski Budimex
04 września 2023

Przedłużyliśmy właśnie rekrutację do naszego Programu Ambasadorskiego dla studentów do 10 września.

Mamy na ten moment sporo zgłoszeń z całej Polski, jednak z Państwa uczelni jest to niewielki odsetek. Bardzo zależy nam na przedstawicielu w tym regionie, który jeszcze bardziej mógłby wzmocnić współpracę między naszą organizacją a uczelnią.

W związku z tym byłabym ogromnie wdzięczna za możliwość promowania Programu wśród Państwa studentów – czy to przesłanie mailingu czy udostępnienie na Państwa social mediach naszego komunikatu.

Treść komunikatu

Mamy dla Was świetną wiadomość dotyczącą BX Ambasador! Termin zgłoszeń został WYDŁUŻONY do 10 września! 🚀

Wiemy, że wakacje to czas odpoczynku i podróży, ale nie czekajcie dłużej - jeśli chcecie być częścią budimeksowego zespołu ambasadorów, to ostatni moment, żeby do nas dołączyć. 🤝🏡

Dlaczego warto:

• Zdobędziesz unikalne doświadczenie.‎
  • Rozpoczniesz profesjonalny networking w branży budowlanej. ‎
  • Weźmiesz udział w ciekawych szkoleniach.‎
  • Otrzymasz wynagrodzenie na koniec programu i certyfikat udziału.
  • Będziesz mieć też pierwszeństwo na rozmowach rekrutacyjnych na praktyki w Budimeksie!

Na naszych Ambasadorów przygotowaliśmy również wiele innych atrakcji Dołącz do BX Ambasador https://kariera.budimex.pl/studenci/ambasador/

#bxambasador #ambasador #programambasadorski #karierabudimex #budimex #budownictwo #budowa #studeci