Porozumienia o współpracy ze Stowarzyszeniem Geodetów Polskich Oddział w Bydgoszczy
30 marca 2023

28 marca 2023 roku zawarto porozumienie o współpracy z bydgoskim oddziałem Stowarzyszenia Geodetów Polskich. Jego celem jest kontynuowanie współpracy i partnerskiej relacji pomiędzy Politechniką Bydgoską a Stowarzyszeniem Geodetów Polskich Oddział w Bydgoszczy. Dzięki tej współpracy wzrośnie jakość kształcenia młodzieży studenckiej, a wiedza na temat  geodezji i kartografii będzie szerzej popularyzowana w regionie.

Porozumienie jest udokumentowaniem trwającej już kilka lat współpracy pomiędzy pracownikami Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska a bydgoskim oddziałem Stowarzyszenia Geodetów Polskich.

Dokument podpisał Prezes Stowarzyszenia Geodetów Polskich Oddział w Bydgoszczy dr inż. Bolesław Krystowczyk oraz JM Rektor Politechniki Bydgoskiej prof. dr hab. inż. Marek Adamski. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele obu stron porozumienia mgr inż. Sławomir Wnuk – członek Zarządu Stowarzyszenia Geodetów Polskich Oddział w Bydgoszczy, dr hab. inż. Maciej Dutkiewicz, prof. PBŚ – Dziekan Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska oraz dr inż. Jacek Sztubecki – Przewodniczący Rady Programowej kierunków studiów Geodezja i kartografia oraz Geodezja i gospodarka nieruchomościami.