Nabór na II edycję studiów podyplomowych na WBAiIŚ
05 października 2017

Wydział Budownictwa, Architektury I Inżynierii Środowiska UTP w Bydgoszczy, Katedra budownictwa ogólnego i fizyki budowli ogłasza nabór kandydatów na II edycję studiów podyplomowych BUDOWNICTWO ENERGOOSZCZĘDNE I PASYWNE, CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA BUDYNKÓW I LOKALI.

Wydział posiada zgodę Ministra Infrastruktury i Rozwoju na prowadzenie studiów podyplomowych w tym zakresie.

Ukończenie studiów uprawnia do samodzielnego sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynku, lokalu mieszkalnego oraz części budynku stanowiącej samodzielną całość techniczno-użytkową, wymaganych przy budowie, sprzedaży i wynajmie budynków i mieszkań od 1 stycznia 2009 r. W ramach studiów podyplomowych zaplanowano zajęcia praktyczne w zakresie obliczeń numerycznych przegród zewnętrznych i ich złączy oraz projektowania budynków w standardzie niskoenergetycznym.

Kandydaci muszą posiadać dyplom ukończenia studiów wyższych magisterskich albo studiów inżynierskich na kierunkach: architektura, budownictwo, inżynieria środowiska, energetyka lub pokrewnych.

Dwusemestralne studia podyplomowe prowadzone będą w systemie niestacjonarnym (piątek, sobota, niedziela). Przewidywane rozpoczęcie zajęć – listopad 2017 r.

Termin zakończenia rekrutacji: 31.10.2017 r.

Zgłoszenia przesyłać drogą elektroniczną na adres: cheb@utp.edu.pl
O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Limit miejsc: 60.

Po otrzymaniu potwierdzenia o uruchomieniu II edycji studiów dokumenty składać w sekretariacie studiów (bud. 2.2, pok. 220 WBAiIŚ UTP w Bydgoszczy).