Fotografie Laureatów w konkursie fotograficznym dedykowanym dla uczniów szkół średnich „Architektura wokół nas”.
06 maja 2024

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować prace laureatów, którzy zwyciężyli w konkursie fotograficznym dedykowanym dla uczniów szkół średnich „Architektura wokół nas”.

Do konkursowej rywalizacji zgłoszono szereg świetnych zdjęć, z różnych miejscowości.

Uczestnicy wykazali niekonwencjonalne podejście do architektury i fotografii, pokazując, że wokół nas znajduje się szereg ciekawych miejsc i budowli.

Poczuj magie miejsc jakie zwycięzcy uchwycili na fotografiach.

Poczuj urok bydgoskiej architektury oraz uchwyconą ulotność chwili Grudziądza.

Zapraszamy także do zapoznania się z pracami, które na dużych formatach będą wystawione w Młynach Rothera przy ul. Mennica 10 w Bydgoszczy w ramach Festiwalu Architektury, którego otwarcie już w najbliższy piątek o godzinie 9:30.

1 miejsce zajęła Pani Wiktoria Birmbaum pod kierunkiem Pani Agnieszką Kowalik. Reprezentowali Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy. Fotografie
2 miejsce zajęła Pani Jagoda Joachimiak z Technikum nr 4 im. Ignacego Łukasiewicza w Bydgoszczy. Fotografie
3 miejsce przypadło Panu Kacprowi Zapałowskiemu, który pod okiem – Pani Joanny Zasady zdobył wysokie miejsce dla Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych im. Mikołaja Kopernika w Grudziądzu. Fotografie

Gratulujemy laureatom, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za nadesłanie interesujących prac.
Organizatorzy konkursu:
dr hab. Daria Bręczewska-Kulesza i mgr inż. arch. Łukasz Lewandowski