Dyplomy 2020 - Architektura Wnętrz
18 września 2020

Studentom Architektury Wnętrz rok akademicki 2019/2020 udało się zakończyć znakomicie!

Efekty widać między innymi w pracach dyplomowych studiów l i II stopnia. W związku z obronami - Architektura Wnętrz wraz z Galerią Miejską bwa przygotowują wystawę dyplomów, która rusza już 19. września.
Tematyka prac, jak co roku, była zróżnicowana: od wnętrz użyteczności publicznej przez wnętrza prywatne po przestrzeń w krajobrazie. Opracowaniom podlegały także już istniejące obiekty np. synagoga w Bydgoszczy czy Dom Towarowy w Koronowie.
Oprócz dyplomów będą zaprezentowane także prace studentów z pozostałych przedmiotów realizowanych na kierunku Architektura Wnętrz. Już teraz można je podejrzeć w galerii online na stronie: aw.utp.edu.pl.