WARSZTATY BIM - 21.01.2022r.
12 stycznia 2022
Drodzy Studenci!

Katedra Konstrukcji Budowlanych oraz Miesięcznik Builder wraz z firmą Arkance Systems Poland zapraszają na WARSZTATY BIM, które odbędą się w formule on-line (na platformie Zoom) w dniu 21 stycznia 2022 w godz. 12.00 - 14.00 (piątek). Każdy uczestnik otrzyma imienny CERTYFIKAT, potwierdzający udział w warsztatach. Warsztaty BIM zorganizowane zostaną w ramach programu Builder for the Young Engineers dla studentów Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Bydgoskiej.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. W załączeniu szczegółowy program warsztatów.

UWAGA: Udział w warsztatach jest możliwy jedynie poprzez rejestrację na platformie Buildera:

Zarejestrowane osoby, na podane przy rejestracji adres mailowy, przed warsztatami otrzymają link do platformy Zoom. Otrzymanie certyfikatu będzie możliwe również po dokonaniu wcześniejszej rejestracji.