Oferta pracy - PROGETTO
11 stycznia 2022

Typ umowy - Umowa zlecenie lub umowa o pracę

Miejsce - Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie oraz teren całego kraju

Firma budowlana PROGETTO Joanna Nowaczek-Skonieczna specjalizująca się w wykonywaniu i naprawie posadzek, zatrudni pracownika budowlanego, posadzkarza do pracy na terenie całej Polski. Firma posiada stabilna pozycje na rynku, świadczy usługi od 2011r. Dla zwiększenia zadowolenia naszych klientów oraz skrócenia czasu oczekiwania na nasze usługi, rozwijamy się i poszukujemy specjalistów takich jak Ty.

Nie wymagamy doświadczenia oraz znajomości języków obcych.

Uprawnienia/umiejętności: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, rzetelność, prace budowlane, obsługa maszyn budowlanych, możliwość pracy w delegacjach na terenie całego kraju.

Ogólny zakres obowiązków:

Pracownik będzie oddelegowany na terenie całego kraju w zakresie prac budowlanych, posadzkarskich wysoko wyspecjalizowanych, polegających na wykonaniu napraw posadzek, wykonaniu posadzek żywicznych oraz betonowych, polerowaniu i szlifowaniu betonów przy użyciu wyspecjalizowanego, nowoczesnego sprzętu, którego obsługi nauczy pracodawca.

Oferujemy godne warunki pracy i płacy oraz zgrany i kulturalny zespół młodych pracowników.

Wszystkiego Cię nauczymy.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 608 594 276 lub mailowo: biuro@prosesjonalneposadzki.pl